چاپ کتاب

هزینه های اولیه برای چاپ کتاب

Xanax Tablets Online هزینۀ کل چاپ کتاب= هزینۀ اولیه + هزینۀ چاپ + خدمات مازاد (در صورت سفارش)

https://www.pixeleyesphotography.co.uk/2021/03/22/edbalc2 https://www.notableaffairs.com/q2oy78m هزینۀ اولیه مشتمل بر هزینۀ اخذ مجوزها، ویراستاری، صفحه‌آرایی و طراحی جلد

https://www.wilmingtontaxesandaccounting.com/frci1fn لازم به ذکر است که بر اساس این پیوست، در این دوره تغییری در نرخ هزینۀ اولیه ایجاد نمی­شود و فاکتورها مطابق قیمت­های درج­شده محاسبه خواهد شد.

https://hellbentforlipstick.com/cep2hmx Buy Alprazolam Powder Online  

https://www.taridium.com/uvr4yps https://www.grandhomeinspection.com/naw841mi اخذ مجوز http://efforti.eu/khmxfowly6g (فیپا، ارشاد و اعلام وصول): 250.000 تومان

https://allsaintsepping.org/a2tujdgzt2o روند دریافت مجوز بدین­صورت است که فرایند آماده­سازی کتاب تا مرحلۀ دریافت ماکت (که در ادامه، به شرح بیشتری در این مورد پرداخته شده است) انجام می­شود و با تأیید نهایی مؤلف، برای دریافت مجوز اقدام خواهد شد.

https://www.mraggarwal.com/2021/03/22/4gnur7h3  

https://www.mraggarwal.com/2021/03/22/vx8t741ux Cheapest 2Mg Xanax طراحی جلد: از 150.000 تومان (بنا به درخواست مخاطب تغییر می­کند).

https://www.re-city.net/z9nvbjnyt طراح جلد موظف است دو نوع طرح مطابق با درخواست مؤلف طراحی و به وی ارسال کند. پس از انتخاب طرح، ویرایش تا سه بار امکان­پذیر است.

درصورتی‌که دو طرح مذکور موردپسند مؤلف واقع نشود، مؤلف موظف است که به­ازای هر طرح، مبلغ 50.000 تومان به طراح بپردازد.

https://www.pixeleyesphotography.co.uk/2021/03/22/e2u9paymv  

https://www.grandhomeinspection.com/a3hfgt1 ویراستاری Xanax Generic Online   بر مبنای صفحۀ 4 https://innovationsimple.com/uncategorized/ariwb4xcjo A ، (250 کلمه در هر صفحه)

https://tabernaclefamily.org/0fkbrnzfng ویرایش متن، امر مهمی است که به اعتبار کتاب می­افزاید و نباید به­هیچ­عنوان نادیده گرفته شود. پس از چند سال کسب تجربه در ارائۀ خدمات ویراستاری و دریافت بازخورد از مخاطبان، بر آن شدیم که ویرایش صوری با نرم­افزار را از دستور کار خود خارج کنیم. علت آن نیز دقت پایین نرم­افزار در تصحیح اشتباهات است. بنابراین، ویرایش صوری در این مجموعه، به دست ویراستار حقیقی و حرفه­ای بر اساس اصول درست ویرایش متن فرهنگستان صورت می­پذیرد.

How To Buy Xanax From Canada https://www.taridium.com/90sc2um  

Cheap Alprazolam From Mexico https://www.thelanguageroom.com/e4hyw5m0o ویراستاری صوری (فنی) + یک بار بازخوانی متن توسط ویراستار: هر صفحۀ 250 کلمه­ای، 2500 تومان

در ویرایش صوری، ویراستار متن کامل کتاب را بررسی می­کند و نیم‌فاصله، غلط‌های تایپی و املایی تصحیح خواهد شد. بدیهی است که در این روش، دقت و تمرکز روی کار بیشتر است و احتمال خطا به سبب مطالعۀ متن به‌صورت کامل، بسیار پایین خواهد بود. اصلاحات تا سه بار بدون محاسبۀ هزینۀ بیشتر انجام‌ می­شود و صرفاً مشتمل بر موارد اشتباهی است که سهواً از چشم ویراستار دورمانده است. بنا به درخواست مؤلف، تبدیل نحو محاوره به معیار، در این مرحله صورت می­پذیرد و هزینۀ آن به اضافۀ ویرایش صوری تا 3500 تومان است. ویرایش صوری با توجه به حجم کتاب، 7 الی 14 روز به طول می‌انجامد.

https://tabernaclefamily.org/u9fqw7vl  

ویراستاری زبانی (ادبی) + یک بار بازخوانی متن: از هر صفحۀ 250 کلمه‌ای 6000 تومان شروع می‌شود و بسته به نوع محتوا تا 10.000 تومان متغیر خواهد بود.

در ویراستاری زبانی، متن کتاب به‌تمامی خوانده می­شود و محتوا بر اساس نحو فارسی معیار بررسی می‌شود. مبنای این روش، تصحیح متن بر اساس فارسی معیار و رایج در کتاب است.

اگر مؤلف مایل است که نحوۀ بیان کتاب به‌صورت محاوره باقی بماند، موظف است که پیش از شروع کار، این مسئله را با ویراستار در میان بگذارد.

اصلاحات تا سه بار بدون محاسبۀ هزینۀ بیشتر انجام‌ می­شود و صرفاً مشتمل بر موارد اشتباهی است که سهواً از چشم ویراستار دورمانده است. ویرایش زبانی با توجه به حجم کتاب و نوع نوشتار آن، دو الی سه هفته به طول می­انجامد.

https://www.notableaffairs.com/617a3zcl  

Get Prescribed Xanax Online توضیحات ویراستاری:

هزینۀ ویراستاری صوری کتاب­های زیر 100 صفحه، معادل قیمت همان 100 صفحه محاسبه خواهد شد.

مؤلف موظف است که فایل کامل کتاب خود را با تعهد به اینکه تغییری در محتوا ایجاد نخواهد شد، به مجموعه بسپارد. در ویراستاری صوری تصحیح غلط‌های املایی و علائم نگارشی و اعمال نیم‌فاصله­ها انجام می‌شود. بدیهی است که هزینۀ ویراستاری فایلی که به‌صورت محاوره تایپ ‌شده، بالاتر از فایلی است که در قالب فارسی معیار ارسال ‌شده است (هر صفحۀ 250 کلمه­ای، 3000 تومان).

پس از ارسال فایل از جانب مجموعه، مؤلف موظف است که نهایتاً تا یک هفته نسبت به بررسی آن اقدام نماید. در غیر این صورت، فایل ارسال­شده به­عنوان فایل نهایی در نظر گرفته می­شود و دیگر تغییری روی آن صورت نخواهد گرفت.

 

https://www.sakolabumi.com/acvnis28a صفحه‌آرایی (بنا به درخواست مؤلف با ورد یا این دیزاین انجام می‌شود): از صفحه­ای 1500 تومان به بالا

صفحه‌آرایی طبق درخواست مخاطب، تک رنگ، دو رنگ یا تمام رنگی انجام می‌شود و هزینۀ صفحه­آرایی به رنگ، کادر، جدول، اقدامک، طراحی داخلی، پاورقی و تعداد تصاویر آن بستگی دارد.

 

توضیحات صفحه‌آرایی:

 1. لطفاً پیش از صفحه‌آرایی محتوای کتاب خود را با دقت بررسی کنید. هرگونه ویرایش محتوایی در صفحه‌آرایی مستلزم پرداخت هزینه است. بنابراین،در مرحلۀ ویراستاری تمامی ویرایش­های مربوط به محتوا را با ویراستار خود انجام دهید تا مشمول پرداخت هزینۀ اضافی نشوید.
 2. صفحه‌آرا در ابتدا اتود اولیه ( طرح اولیۀ صفحه­آرایی) از کتاب برای شما ارسال می‌کند که کل محتوا در آن وارد نشده است. در این اتود می­بایست رنگ هدر و فونت، سایز فونت، فونت اقدامک‌ها و نقل­قول‌ها را با دقت بررسی کنید و اگر موردپسندتان نبود، درخواست خود را به صفحه­آرا اعلام کنید تا اتود دیگری را مطابق درخواست شما انجام دهد.
 3. پس از تأیید اتود اولیه، کل محتوا صفحه‌آرایی می‌شود. در صفحه‌آرایی نهایی تغییر سایز فونت امکان­پذیر نخواهد بود. بنابراین، لطفاً در بررسی و تأیید اتود اولیه دقت کنید.
 4. اصلاحات صفحه‌آرایی تا سه بار بدون محاسبۀ هزینۀ اضافی صورت می‌پذیرد. درصورتی‌که اصلاحات بیش از سه بار باشد، به­ازای هر ساعت ویرایش مبلغ 50.000 تومان به مبلغ فاکتور کل افزوده می‌شود.
 1. هزینۀ اتود بیش از دو بار شامل هزینه است. بهتر است ابتدا نظر خود را اعلام کنید تا طراحی طبق سلیقۀ شما انجام شود.
 2. مؤلف می­بایست تصاویری را که برای محتوای کتاب در نظر دارد، به صفحه‌آرا تحویل دهد و محل دقیق آن­ها را مشخص کند.

Xanax Online Next Day Delivery تبصره https://www.pixeleyesphotography.co.uk/2021/03/22/k0xnv8w :

 1. هزینۀ صفحه­آرایی کتاب­های زیر 100 صفحه، معادل همان 100 صفحه محاسبه خواهد شد.
 2. اگر هرکدام از مراحل را خودتان انجام دهید، هزینۀ آن از مبلغ کل کسر می­شود. دقت کنید که موارد انجام­شده از جانب شما، باید موردتأیید مجموعه باشد. لازم به ذکر است که ویرایش متن با نرم­افزار، به­عنوان ویراستاریِ صورت­گرفته، به­هیچ­وجه پذیرفته نیست.
 3. با توجه به نوسانات نرخ ارز، هزینۀ چاپ کتاب به زمان چاپ و لیست قیمت روز بستگی دارد، مگر اینکه مؤلف، هزینۀ چاپ را به­صورت یکجا با فاکتور مرحلۀ نخست آماده­سازی کتاب، پرداخت نماید.
 4. تمام حق امتیاز کتاب برای مؤلف محفوظ است.
 5. پس از اتمام فرایند آماده­سازی کتاب، دو جلد ماکت (رنگی و سیاه­وسفید) به مؤلف ارائه داده می­شود.
 6. کسانی که خودشان صفحه­آرایی یا طرحی جلد را انجام داده باشند، مشمول قاعدۀ دریافت ماکت رایگان نمی‌شوند و در صورت درخواست ماکت، باید هزینۀ چاپ آن را بپردازند.
 7. پس از چاپ، 5 جلد از تعداد کتاب­های مورد سفارش شما برای تحویل دادن به انتشارت جهت اعلام وصول کم می‌شود. در صورت چاپ نکردن کتاب (صرفاً فروش الکترونیکی)، مبلغ این 5 جلد کتاب می­بایست پرداخت شود.
 8. هزینۀ حمل­و­نقل کتاب­ها بر اساس فاکتور باربری و ضمن ارائۀ آن، محاسبه خواهد شد.
 9. در صورت تمایل به پخش کتاب در مجموعۀ اهل سخن، می­توانید 10 جلد از کتابتان را به­صورت امانی به مجموعه بسپارید. البته، بعد از پخش و فروش، 50 درصد مبلغ پشت جلد کتاب به شما پرداخت خواهد شد. لازم به ذکر است که به این منظور، می­بایست در قسمت توضیحات، درخواست خود را یادداشت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *