مدیر مجموعه از سال 1382 در زمینه‌ی چاپ، طراحی سایت و تبلیغات فعالیت خود را آغاز کرد. طی سال‌ها کوشش مستمر بر تجربیات خویش افزود و فعالیت خود را در زمینه‌ی خدمات پیش از چاپ (اخذ مجوز، ویراستاری، صفحه آرایی، طراحی داخلی و جلد)، چاپ دیجیتال و افست کتاب، طراحی کارت ویزیت، کاتالوگ و ست اداری، چاپ جزوات سمینارها و مؤسسات آموزشی و تجاری، تولید محصولات صوتی و تصویری (تدوین، طراحی، تهیه و پخش، اخذ مجوز) از اسفند 1394 تحت عنوان “مجموعه‌ی اهل سخن” گسترش داد.

همیشه در انتخاب ناشر، به کیفیت آماده سازی و چاپ کتاب، حسن خلق و احترام به مخاطب، پایبندی به تعهدات و مسئولیت‌پذیری وی توجه داشته باشید. در قراردادهای ما، حقوق شما و در مقابل آن وظایف و تعهدات ناشر به طور کامل و روشن ذکر شده است. کتاب شما در اسرع وقت و با حفظ کیفیت، چاپ می‌شود و در کمترین زمان ممکن، به شما تحویل می‌گردد. آماده سازی و چاپ سالم کتاب (بدون نقص، خرابی و ضایعات) مورد ضمانت مجموعه است.

دست آوردهای مجموعه طی شروع فعالیت خود به صورت حرفه‌ای، مبین اعتماد شما و تعهد کاری ماست. هم‌اکنون مجموعه‌ی اهل سخن، با تجربیات چندین ساله و تخصصی، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات در زمینه‌های مذکور به شما بزرگواران می‌باشد.

“سرعت، دقت، خلاقیت” نه شعار ما، بلکه سرلوحه‌ی کار ماست. باشد که با همکاری شما اساتید گرامی، مسیر سبز پیشرفت را با هم بپیماییم.